Standardowy cennik na implanty zębowe i ich mocowanie.

Zależy tym, by uśmiech

Czasem zdarza się tak, że z różnych powodów tracimy ząb, na przykład w wyniku jakiegoś wypadku. Jeśli zależy nam na tym, aby nasz uśmiech znów wyglądał pięknie, to po prostu pozostanie nam skorzystać z profesjonalnych usług dentysty. W takich sytuacjach zazwyczaj wszczepia się implanty zębowe, które wyglądają zupełnie jak naturalne zęby. Implanty wprowadza się chirurgicznie w kość, w miejsce usuniętego wcześniej zęba. Jest on zwykle wykonany z tytanu, co zapewnia wytrzymałość implantu, ale też jest dobrze tolerowany przez ludzki organizm. Na koniec zakładana jest ceramiczna korona imitująca ząb.

Sama korona implancie koszt rzędu

Niestety implanty zębów wciąż są dość nowym sposobem na uzupełnianie ubytków w uzębieniu, a co za ty idzie, dość sporo kosztują, choć ich ceny i tak z roku na rok spadają. Cennik za implanty stomatologiczne obejmuje zwykle implanty jednofazowe i dwufazowe, co kosztuje odpowiednio 1700 i 1800 złotych. Sama korona na implancie kosztuje mniej więcej od 250 do 500 złotych. Umieszczenie zęba w moście porcelanowym to koszt 600 złotych. Jeśli natomiast interesuje nas proteza z zatrzaskami na implantach, to zapłacimy pomiędzy 2300 a 2700 złotych.

Zakładanie sztucznego zęba umieszczonego sztucznej

Tego rodzaju zabieg jest bezpieczny, jednak liczy się to, aby wybrać gabinet o dobrej renomie, najlepiej taki, który poleci nam jakaś osoba znajoma lub taki, o którym znajdziemy pozytywne opinie w internecie. Choć płacimy sporo, to mamy właściwie ząb na stałe, zatem nie musimy znosić uciążliwości, jakie powoduje na przykład zakładanie sztucznego zęba umieszczonego na sztucznej szczęce.